»Upír« dostal dvanáct let

17. srpna 2007 v 21:17 | Míša |  Upíři v médiích

»Upír« dostal dvanáct let

Poznámka: Tento muž zřejmě pomatený, ale když se ponoříte do teorií, můžete dojít třeba k závěru, že on se sice zbláznil, ale ta žena co říkal že je upír jím opravdu byla, nebo že on byl upír a jiní upíři to takhle překroutili, aby se na to nepřišlo. Ale samozřejmě nic takového netvrdím.
Když před soudem včera vypovídal anglický student umění Matthew Hardman (17), přezdívaný »upír«, i silnější povahy měly co dělat, aby zabránily zvracení. Bestiální vrah totiž v posedlosti zabíjel, pil krev své oběti a jedl její maso v touze stát se nesmrtelným.
»Upír« vnikl do domu své nedoslýchavé sousedky (90) a bodl ji dvacetkrát kuchyňským nožem do zad do prsou. Pak svoji oběť doslova vyvrhl. Vyřízl srdce, položil ho do emailového hrnce, ten postavil na stříbrnou mísu a nechal dovnitř stékat krev ze žil oběti, kterou pil.
Když na vraždu druhý den přišla policie, našla na zemi krví nakreslený kříž a došla k závěru, že vrahem je duševně nemocný člověk, zabývající se černou magií. Hardman podezření unikl.
K jeho zatčení vedla náhoda. Dva měsíce předtím totiž navštívil německou studentku, která si na ostrově Anglesey vylepšovala svoji angličtinu. "Tenhle ostrov je perfektním místem pro upíry, protože tu je tolik tolik starých lidí. Když je upíři vysají, lékaři si myslí, že umřeli na srdeční infarkt," řekl vyděšené dívce.
Poté jí začal tvrdit, že ona je upírka a prosil ji, aby ho kousla, protože se chce také stát upírem a žít nesmrtelný život. Dívka začala ječet, přivolala přítele a Hardmana odvedla policie. Poté, co došlo k bestiální vraždě staré ženy napadlo jednoho z policistů prohledat jeho byt.
Byly nalezeny nesčetné knihy o upírech, také v počítači bylo množství internetových stránek a záznamů na téma nesmrtelnost upírů. "Hardman věřil, že bude nesmrtelný, když začne pít lidskou krev," uzavřel soudce proces. »Upír« byl odsouzen na dvanáct let do vězení.
Autor: INT, alf (4. 8. 2002)

ZDROJ:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mikinka mikinka | 18. dubna 2009 v 14:15 | Reagovat

hmm to byl dobrej blázen ale kdyby to byl upír, tak by se z toho vězení asi dostal, zajímala by mě ta holčina...

2 ConniePip ConniePip | E-mail | Web | 16. září 2017 v 15:52 | Reagovat

Hello friends!
I am an official representative of private company which deals with all kinds of written work (essay, coursework, dissertation, presentation, report, etc) in short time.
We are ready to offer a free accomplishment of written work hoping for further cooperation and honest feedback about our service.
Send your work topics to our email: discount@edu-paper.com. This offer has limited quantities!!!
Details on our website:
https://top-writing.work

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama