Upíři - máme se jich ... Část 1.

17. srpna 2007 v 22:09 | Míša |  Cizí články

Upíři - máme se jich opravdu ještě bát? Jak kde....Část 1.

Upíři, takzvaní nemrtví, děsí lidstvo odnepaměti. Novodobému zábavnímu průmyslu slouží jako jedno z nejvděčnějších témat pro náležitě strašidelné a pořádně krvavé horory. Co je ale na těchto děsivých legendách pravdy? A umí moderní věda alespoň vysvětlit, proč jsou krvelační útočníci tak pevnou součástí lidových povídaček? Pojďme spolu s EPOCHOU nahlédnout pod pokličku tajemství zvaného vampyrismus.
Existují? V tom případě už je ale po nás dávno veta!
Pověsti o upířích vrazích jsou natolik rozšířené, že se jimi vědci musí zabývat, doslova ať chtějí nebo ne. Seriózní vědecké kapacity se k vampyrismu začínají vyjadřovat už v 18. století - a přiznejme, že často s rozporuplnými výsledky. Ovšem zatím poslední vědecká teorie má základ naprosto jasný - americký profesor fyziky Costas Efthimiou z floridské univerzity si nedávno bere na pomoc přesnou matematiku. Už se podle vlastních slov nemůže dívat na stále se zvětšující procento lidí, kteří i v dnešní moderní době považují upíry za skutečnost. Efthimiou vychází z všeobecné představy, že upír kousnutím svou oběť "nakazí" a ta se vzápětí stává stejně krvelačným zabijákem mezi životem a smrtí jako on. Efthimiou si pro svůj matematický model bere za příklad 17. století. K prvnímu lednu roku 1600 žije na světě 536,9 milionu lidí. Pokud by se v ten den na světě objevil první upír a každý měsíc vysál jednoho člověka, pak bychom v únoru roku 1600 už měli na světě upíry dva. Další měsíc už by ale byli čtyři a tak dále - jejich počet by dál rostl geometrickou řadou.
Logické, že? Tímhle tempem by ovšem upíři stihli vyhladit lidstvo během 2,5 roku. A to navíc profesor nebere v potaz přirozenou úmrtnost - to by pak genocida lidské populace způsobená upíry byla ještě rychlejší. A lidstvo by nemohla zachránit ani mimořádně vysoká porodnost. "Tohle umí spočítat každý student matematiky, dokonce i nadaný žák střední školy si dokáže zjistit, že by upíři celou Zemi brzy změnili v jednu říši krvelačných nestvůr a nebyl by tu jediný člověk," prohlašuje profesor Efthimiou.
Pokud teorii převedeme do současnosti, kdyby dnes vznikl na zemi první upír a každý měsíc by vstal z hrobu a vysál jednoho člověka, lidstvo by přestalo existovat již na konci roku 2009. Místo lidí by po světě pobíhalo asi šest miliard hladových upírů…
Vražedkyně dětí a noční ptáci starověku
Logika a matematika nám tedy dokazují, že se upírů bát nemusíme. Jenže vykořenit představy, které v lidských bájích kolují už tisíce let, není tak jednoduché. Už staří Sumerové a Babyloňané věří, že v jejich městech pobíhají v noci ženy-upírky, které vraždí novorozeňata. Stejné nestvůry, ale různá jména. V Babylonu ji nazývají Lilu a v Sumeru Akhk-haru. Staroindický folklór zase zná démona Vetalu, který přebývá v mrtvých tělech a po nocích bývá vídám, jak visí na místech pohřebních obřadů z větve hlavou dolů jako netopýr…Svého upíra mají i Číňané - jen místo krve konzumuje životní energii - krvežíznivou bohyni Sekhmet zase uctívají staří Egypťané. Ve starověkém Římě létá půlnoční pták Strix a živý se lidským masem a krví - od něj je už jen krůček kde slovanským strigám, ale to už je trochu jiná kapitola. Středověká Evropa také nebyla vůči podobným jevům imunní - ve 12. století zaznamenávají dva angličtí kronikáři zjevení podobná východoevropským představám o upírech. Faktem ovšem je, že největší místo má vampyrismus ve slovanském folklóru.
Oživlí sebevrazi, kriminálníci či neznabozi
Právě Slované zejména na Balkáně upírskými horory doslova žijí. Lidé je považují za reálné nestvůry a každé noci usínají s česnekem v ruce. Upír podle nich může vypadat jako člověk bez kostí a nosu, může mít červené oči nebo kovové zuby. Výjimečně bývá jeho tělo pokryto srstí stejně jako u vlkodlaků. Pokud je upírem žena, vyniká nezvyklou krásou a výjimečností. Její tvář je mrtvolně bledá, rty rudé, vlasy černé a při pohledu do očí je vidět pouze panenka.
Podle lidových představ jsou upíři oživlé mrtvoly sebevrahů, kriminálníků nebo neznabohů. Upíři vystupují ze svých hrobů většinou po setmění a hledají si své oběti mezi počestnými lidmi. Obraz zejména evropských upírů se v ničem nezrcadlí a ani je na každém kroku nepronásleduje stín - nemají totiž duši. Dobře jim nedělá česnek, sluneční svit ani posvěcené věci. Upíra z Jižní Ameriky zažene rostlina aloe vera, pověšená obráceně za dveřmi, na evropské upíry zase zabírá hloh.
Vlad Napichovač a hrabě Dracula
Vedle řady shodných rysů, které jsou pro upíry celého světa společné, má každý národ své vlastní specialitky. Pravlastí našich soudobých představ o upírech je však rozhodně Rumunsko, které nám také poskytuje i nejslavnějšího upíra světa - hraběte Draculu. Jako většina legend má i tento démonický noční piják krve a kruťas reálný základ. Valašský kníže z Transylvánie Vlad Tepes alias hrabě Dracula žije v 15. století a po celé zemi je znám jako Vlad Napichovač.
Svou přezdívku získává kvůli oblíbenému způsobu popravy, který provádí, aby nahnal strach svým nepřátelům. Ačkoliv je v dějinách známý jako spravedlivý vladař, který ochraňuje valašskou nezávislost, román Ira Brama Stokera ho už zřejmě navždy ocejchuje jako upíra. Podle moderních výzkumů se Stoker historickou autenticitou svých informací i knížeti příliš nezabýval - celou knihu sestavuje z historek, které většinou nemají se skutečným Vladem nic společného. Přesto sám Vlad Tepes dodává lidové tvořivosti dost a dost podkladů pro to, aby ho legendy považovaly za krále upírů. Traduje se o něm, že si na svůj hrad zval chudé poddané a místo velké hostiny je zabíjel a jejich těla pálil. Ostatnímu lidu pak s hrdostí oznamuje, že se mu podařilo snížit chudobu v zemi….
Otevřít hrob a zastřelit posvěcenou kulkou
Hrabě Dracula ale není jediným upírem v Rumunsku. Mezi lidmi existuje mnoho příběhů, které vyprávějí o oživlých mrtvých, kteří se vracejí na zem a vsávají z těl lidí krev. Upírem se v Rumunsku můžete stát buď klasicky po smrti, ale také netradičně za života. To pak budete opouštět své tělo jen v případě, že dostanete hlad a budete chtít na někoho zaútočit. Musíte ale splnit několik podmínek. Kromě popsaných způsobů se může krvežíznivou stvůrou stát předčasně narozené dítě nebo novorozeně, které zemřelo ještě před křtem. Prokazatelným upírem je také dítě, které se narodí s ocasem. Ale novorozeně může být odsouzeno k potí krve i kvůli své matce. Pokud má matka černou kočku nebo v těhotenství nejedla sůl, je osud dítěte zpečetěn. Upíry v Rumunsku mohou být jak muži, tak ženy a nejaktivnější bývají na den svatého Jiří.
A jak se proti nim chránit? V Rumunsku platí tradiční zbraně - dřevěný kůl zaražený do srdce, svaté předměty a česnek. Ten v minulých dobách musí jíst každý správný občan. Je podáván v kostelech a dostanete ho, i když půjdete jen ke známým na návštěvu. Kdo ho odmítne, je okamžitě usvědčen z upírství.
Tradičně jsou v Rumunsku pořádány na upíry hony. Pravidlem se stává i otevírání hrobů: tři roky po smrti dítěte, pět let u mladistvého a sedmileté období platí pro dospělého zemřelého.
Od 19. století pak Rumuni přebírají i jiná zaběhnutá pravidla. Mrtvým dávají do úst česnek, podezřelého upíra střílejí posvěcenou kulkou a nebo nebožtíkovo tělo rozčtvrtí a kusy spálí. Popel pak smíchají s vodou a užívají v malých dávkách jako lék!
Kosa jako pojistka
Rumunsko sousedí se slovanskými zeměmi, proto se rumunské i slovanské legendy o upírech až nápadně podobají. Slovanští upíři jsou ale nevyzpytatelní - útočí v době od poledne do půlnoci, takže přinejmenším polovinu denní aktivity musíte být neustále ve střehu a chránit se klasickými prostředky. Pomáhají česnek, krucifix nebo svěcená voda. Upírem se pravděpodobně stanete, pokud se narodíte ve zvláštní den, třeba na Vánoce, zemřete nepřirozenou smrtí nebo vám vaši příbuzní vystrojí špatný pohřeb. Slovanští mrtví jsou často pohřbíváni s křížem, doporučuje se také podvázat nebožtíkovi bradu, aby nemohl otevřít ústa. Aby nemohl vstát, často se jeho šaty přibíjejí k rakvi. Upíra lze udržet v hrobě i tak, že mu do rakve nasypou piliny - bude je muset celou noc počítat a na lov mu nezbude čas.
Jsou zaznamenány i případy, kde se lidé upírství tak bojí, že si sami do rakve pořizují pojistku. Instalují sem speciální kosu, která je umístěna v oblasti krku. Kdyby chtěli po smrti vstát a začít vraždit, ostrá čepel jim v tom zabrání a usekne jim hlavu.
Upírský siesta
V Řecku se začíná vampyrismus rozmáhat hlavně v 19. století. Vzhledem ke svému náboženství jsou Řekové pohřbíváni do země (spalování přichází do módy až v posledních desítkách let) - a to je pro upíry úrodná půda. Pravidlem se tak stává exhumace těl po třech letech. Pokud je po otevření rakve mrtvola v neporušeném stavu, je to jasný důkaz o tom, že nešťastný nebožtík "žije dvojí život". I Řekové mají jednu kuriozitu. Pijákem krve se tu stává ten, kdo pozřel maso z ovce, kterou zakousl vlk.
Řecký upír má pracovní název vrykolas a po setmění napadá své příbuzné a lidi, které znal za svého života. Vrykolasové na některých řeckých ostrovech opouštějí své hroby už během dne. A stejně jako zaživa si dopřávají siestu - jeden den v týdnu totiž pravidelně odpočívají a neloví.
Kousnout mohou i hrábě
Romové pro změnu věří, že vedle klasického světa existuje i svět duší. Jediný rozdíl je v tom, že v tom druhém neexistuje smrt. Jednou ze čas se některé té duši zachce vrátit se za námi na klasický svět. Vstoupit do něj ale může jen v podobě upíra. Romští upíři se nazývají mulla. Jsou to duše, které se přišly pomstít za svou smrt. Jako upíři totiž pronásledují osobu, který způsobila jejich smrt. Ženská varianta se může vrátit a žít normální život, ve kterém zplodí potomky. Jen občas si odskočí na trochu čerstvé krve. Ale upíři nemusí být jen lidé. Romové věří, že upírem se může stát pes, kočka, domácí zvíře nebo zemědělský nástroj.
Kočující národ logicky čerpá inspiraci pro své legendy i ze zemí, jimiž putuje - klasikou při zneškodňování upírů je proto i u Romů ocelová nebo železná tyč zabodnutá do srdce. Ocel se také vkládá do úst a na oči a uši. Mezi prsty a do ponožek se jako ochrana dává čerství hloh.
Podle srbského etnologa Tatomira Vukanovicé Romové věří, že upíři jsou pro většinu lidí neviditelní.
Z hrobu si odskočí zavraždit sousedy
S přibývajícími legendami o upírech přibývají také vědci, kteří chtějí takové bludy popřít na racionálním základě. Vlna nejrůznějších teorií přichází v 18. století. Evropu té doby totiž cloumá velké zděšení a na upíry se pořádají hony. Davové šílenství vyvolávají dva úředně zdokumentované případy útoku upíra. V prvním z nich figuruje Srb Peter Plogojović, který umírá v roce 1721 ve věku 62 let. V hrobě ale zřejmě dostává hlad, takže se vrací navštívit svého syna a žádá ho o jídlo. Žádnou svačinku prý ovšem nedostane a syn je druhý den nalezen mrtvý. Následující den se Plogojović údajně vrací ještě jednou a jako upír vraždí své bývalé sousedy. Dokumenty z vyšetřování konstatují u mrtvých nadměrnou ztrátu krve…
V druhém případu z let 1725 až 1734 je prý Srb Arnold Paole pokousám upírem a vzápětí umírá. Zpátky na svět se údajně vrací jako upír a za oběti si také vybírá své sousedy.
Francouzský teolog Antoine Augustin Calmet pak v roce 1746 sděluje světu, že oběma příběhům věří, a tím legendy o upírech potvrzuje. V tehdejší době je to mezi vědci kapacita, a tak se k jeho názorům přiklání i mnoho dalších učenců.
Ohlasy na aféru se srbskými upíry jsou tak bouřlivé, že se celé záležitosti snaží přijít na kloub i samotná hlava habsburské říše Marie Terezie. Posílá proto svého osobního lékaře Gerharda van Swietana vyšetřovat. Ten po dlouhém bádání celou věc uzavírá tím, že upíři neexistují. Marie Terezie pak promptně vydává nařízení o zákazu otevírání hrobů a znesvěcování těl. A to je konec evropské epidemie zvané vampyrismus.
Srdce jí vyřízl otec
V Evropě hony na upíry utichají, ale na druhé polokouli teprve začínají. Na americkém kontinentu je nejvíce zdokumentovaných případů v 18. až 19. století. Mnoho rodin exhumuje těla svých bližních a v obavě, že se z nich stanou upíři, probodávají příbuzným jejich srdce. Rodina se k tomu uchyluje hlavně v případech, kdy je postižena náhlým úmrtím nebo těžkými chorobami.
Nejslavnější a také poslední zaznamenaný je případ devatenáctileté Mercy Brownové, která umírá v Exeteru na Rhode Isladnu v roce 1892. Její otec za asistence rodinného lékaře vykopává Mercyino tělo dva měsíce po pohřbu. Vyřízne jí srdce a následně ho spálí.
Upíři 21. století
A jak se na upíry díváme dnes? I ve 20. a 21. století známe případy útoku upíra. V roce 1970 se po světě šíří pověsti, že londýnský hřbitov Highgate Cemetery okupuje pravidelně upír. I přes nejrůznější hony se krvechtivou příšeru nepodaří dostihnout.
V polovině 90. let minulého století mají svého upíra i v Portoriku a v Mexiku. Takzvaný chupacabra napadá domácí zvířata a živý se jejich krví. Mnoho skeptiků ale naznačuje, že za vznikem tohoto středoamerického upíra stojí hospodářská a politická krize.
Přesuneme se do roku 2003, kdy jsou v africké zemi Malawi zabity upírem dvě osoby a další čtyři napadeny. Mezi nimi je i guvernér Eric Chiwaya. Říká se, že se na útoku domluvila s upíry tamní vláda.
O dva roky později pobíhá po britském Birminghamu útočník, který na ulicích kouše do lidí. I když policie tento příběh nepotvrdila, jako městská legenda žije vesele dál…
Upíři jako sériový vrazi
Za upíry se ovšem považují i někteří novodobí masoví vrahové. Setkáváme se hned s několika případy lidí, kteří se na veřejnosti prezentují jako upíři. Ať už to je "Düseldorfská zrůda" Peter Kurten, který je v roce 1931 popraven za devět prokázaných vražd, "Hanoverský upír" Fritz Haarman, kterému je v roce 1924 useknuta na popravišti hlava, či "Upír z Galoweku" Stanislav Modzelewski, polský zabiják 60. let minulého století . Místo upírů jde ovšem spíš o sadistické zrůdy, které pití krve svých obětí kombinují s antropofágií (kanibalismem) a dalšími zvrácenostmi. Všestranný britský zločinec John Haigh, který ve 40. letech minulého století vraždí své oběti kvůli krvi, je nazývám upírem moderní doby. Pravděpodobně si ale pití krve vymýšlí, aby vyměnil popraviště za doživotní pobyt v psychiatrické léčebně. Známý americký sériový vrah Theodore Robert Bundy, který na konci 80. let zavraždil až 60 žen, (odsouzen k trestu smrti je však jen za tři) se veřejně přiznává, že mu pití krve dodává energii.
Jenže upíři vůbec nemusí být masovými vrahy. Existuje totiž skupina lidí, kteří sice nevraždí, ale sami sebe za upíry označují. Pijí krev většinou od dobrovolných dárců a nebo po pití krve touží. Noc je jim milejší než den a často přebírají i další znaky folklórního upíra. Známý je případ muže ze Spojených států, který jako zaměstnanec v transfůzní stanici krade během služby desítky litrů krve pro svou potřebu.

ZDROJ:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Stefi Stefi | 29. listopadu 2012 v 13:09 | Reagovat

Ono je ale možný že když se napijí s člověka tak ho nemusí nakazit. Může to být úplně jinak doufám že tohle ti vědci taky probraly

2 Rodrigorut Rodrigorut | E-mail | Web | 23. ledna 2018 v 22:53 | Reagovat

http://t-babel.com

3 Otelbrito Otelbrito | E-mail | Web | 7. února 2018 v 11:18 | Reagovat

Недорогой отель Владимирский находится рядом с центром Нижнего Новгорода. Ближайшая станция метро Ленинская находится в 640 м от гостиницы, что позволяет попасть в центр города за 10-15 минут. Гостиница располагается в Нижнем Новгороде рядом с ЖД вокзалом.
<a href=http://vladimir-otel.ru>Отель Нижний Новгород</a>

4 tracysp2 tracysp2 | E-mail | Web | 14. února 2018 v 5:34 | Reagovat

Gay porn site  
http://gayarab.erolove.in/?info.korbin
  kristen stewart gay gay atlanta gay beijing gay strip clubs matthew morrison gay

5 vipteletwo vipteletwo | E-mail | 26. února 2018 v 17:49 | Reagovat

Anonymous mobile connection  with a change of voice and number (CallerId)!

You can call absolutely from any number, friend’s, wife’s or +77777777777
Calls around the world from 3 cent per minute

Free and unlimited number and voice substitution, complete anonymity

Works on all platforms and phones (Windows, Linux, Android, Iphone, Nokia, etc.)

Works through the app or our sim card

Prices: Setup, install, connect, just 100 $

We will give you test calls from any number to any number.

Contacts: e-mail    -  vipsecurecall@gmail.com
Viber     -  +7 988 320 89 22
WhatsApp  -  +7 988 320 89 22
Telegram  -  @Vip_Security
Icq       -  723882584

6 raety18 raety18 | E-mail | Web | 1. března 2018 v 21:41 | Reagovat

Blog with daily sexy pics updates
http://hotties.pictures.erolove.in/?entry.ellie
ufc 97 weigh in picturess promo only country radio may 2009 xxl minot sports arena free pussy vids free bizarre sex clip

7 GordgTib GordgTib | E-mail | Web | 3. března 2018 v 18:17 | Reagovat

На нашем сайте ВПроститутки Питера сайт путан и шлюх Санкт-Петербурга с радостью готовы предложить Вам анкеты лучших проституток Санкт-Петербурга, которые умеют и любят доставлять удовольствие своим клиентам.
<a href=https://prostitutkipitera.pw>Проститутки Питера</a>

8 milliemr69 milliemr69 | E-mail | Web | 5. března 2018 v 23:16 | Reagovat

New adult blog website
   girl names for guys free gay potno natural alternatives to hormone replacement therapy  
http://sissytales.porndairy.in/?profile.adeline
  good strap ons hotel deals vienna jesus was ist ein anal plug real teen fuck movies arab feminism online shops south africa clothing cool baby boy names

9 RobertHet RobertHet | E-mail | Web | 6. března 2018 v 11:00 | Reagovat

НОвый продукт на базе норвежского исходного экстракта YTE ( на нем в 2011-2012 годах выпускался американский ламинин )от GET Your Boom в 3 - 7 раз дешевле, чем Laminine LPGN из США. СКАЙП evg7773 Цены http://www.1541.ru Это и прекрасная работа в партнерской программе без обяз. покупок. Зашел бесплатно и Зарабатывай сразу полноценно!

10 ElenaGolunovaOfficial ElenaGolunovaOfficial | E-mail | Web | 12. března 2018 v 20:11 | Reagovat

Все желающие, заходите к нам на официальный сайт сайт https://golunova-elena.ru/ Елены Голуновой.

Добро пожаловать на официальный сайт Елены Голуновой.

Тут вы сможете задать любой волнующий Вас вопрос сильнейшему экстрасенсу 13 битвы экстрасенсов.
Официальный сайт Елены Голуновой

Здравствуйте! Меня зовут Елена Голунова, я приветствую Вас на своем официальном сайте! Здесь Вы найдете информацию обо мне и фотографии, а так же через мой сайт вы сможете задать мне вопрос пройдя тест.

Я урожанка Новосибирска и мне 43 года, экстросенсорикой я занимаюсь очень давно в основном черная магия меня интересует которая не менее эффективна чем белая магия.

У меня трое сыновей, Влад который Кадони 25-и лет, до него Виктор Голунов и средний сын Дмитрий которому 15 лет и он уже обладает способностями.

Наш сайт  https://golunova-elena.ru/

11 eloisenk60 eloisenk60 | E-mail | Web | 25. března 2018 v 22:22 | Reagovat

New sissy girls blog website
   oby and girl shoes mad men season 2 saggy breast implants  
http://sissythings.pornpost.in/?view.taniya
  married women seeking affair gay black cock big teenage girls fucking old men baby cloth running shoes south africa makeup applying tips the game free online most action film

12 terrybn60 terrybn60 | E-mail | Web | 30. března 2018 v 2:04 | Reagovat

Fresh launched porn site  
http://roleplay.sexblog.pw/?aria
  french erotic postcards erotic rpg sex movies free erotic hypnosis free adult games

13 deborahoi69 deborahoi69 | E-mail | Web | 30. března 2018 v 14:01 | Reagovat

Free pictures  
http://blowjobs.sexblog.pw/?aisha
  erotic clip art adult toys erotic adventure erotic pages adult dvd

14 alkoholrus alkoholrus | E-mail | 2. dubna 2018 v 10:02 | Reagovat

Качественный алкоголь в 5 литровых канистрах с доставкой по России

Предлагаю вашему вниманию качественный алкоголь по демократичным ценам.
Доставка по всей России от 1 коробки (3 канистры по 5л)

В наличии:
Водка (Де люкс) 600руб\5л
Водка со вкусами (Виноград, вишня, грейпфрут, дыня, клюква, лимон, мята, черная смородина) 600руб\5л
Коньяк (обычный 5 звезд, шоколадный, вишневый, миндальный, карамельный, барбарис, мускат, абрикос) 600 руб\5л
Ром Баккарди (белый, черный) 650руб\5л
Текила Olmeca (золотая, серебряная) 650руб\5л
Виски Grants 650руб\5л
Наливка спотыкач (вишня с черносливом, 60% сахара) 650руб\5л
Амаретто (миндаль, вишня) 600руб\5л
Джин "Бифитер" 900 руб\5л
Абсент "Ксента" 900руб\5л
Самбука "Молинари" 900руб\5л
Ментоловая водка "Минта" Финская водка 900руб\5л
"Куантро" апельсиновый ликер 900 руб\5л
Мартини (вермут) 900руб\5л
Вино крепленое 18% (Малиновое, изабелла, вишневое) 600 руб\5л
Спирт "Люкс" 96 градусов 850руб\5л

Весь алкоголь отличного качества и постоянно проходит контроль качества.
Доставка по территории России транспортными компаниями занимает от 2ух до 15 дней.

Контакты для связи:
+7 988 3208922 Алексей (Телефон, viber, whatsapp, skype)
@Alkogolru - telegram

15 JerryFew JerryFew | E-mail | Web | 4. dubna 2018 v 19:21 | Reagovat

Стоматологическая помощь заключается в том, чтобы обеспечить пациенту сохранность и лечение зубов. Но когда это необходимо, то зубы приходится удалять, подробнее читайте на сайте <a href=http://shoptrip.ru>shoptrip.ru</a>

16 Brucejed Brucejed | E-mail | 6. dubna 2018 v 23:52 | Reagovat

Hello. And Bye.

17 PatrickCog PatrickCog | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 13:58 | Reagovat

Последние женские новости здесь <a href=http://french-foto.ru/>french-foto.ru</a>

18 Financtaw Financtaw | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 15:16 | Reagovat

Новый источник финансовой информации: Все новости финансового мира. Форекс. Биткоин. Майнинг
***
Добавлено 13.04.2018 08:59
Ссылка на сайт <a href=financist.info>financist.info</a>

19 JamesGinty JamesGinty | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 16:24 | Reagovat

Последние модные стрижки здесь <a href=http://chyolka.ru/>chyolka.ru</a>

20 josephuq18 josephuq18 | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 20:38 | Reagovat

My new gay porn spot  
http://gayarab.erolove.in/?page.xavier
  gay vacation packages you are gay gay meeting top gay gay hotline

21 feliciahj4 feliciahj4 | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 23:12 | Reagovat

Proposal recto moved:
http://estelle.web.telrock.net

22 noerrik1977iromS noerrik1977iromS | E-mail | Web | 19. dubna 2018 v 19:15 | Reagovat

Советуем прочесть блог на тему - <a href=http://znatprovse.ru/polezno-znat/mojva-polza-i-kalorijnost-kak-prigotovit-mojvu.html>мойва польза</a>

23 madeleinevy4 madeleinevy4 | E-mail | Web | 20. dubna 2018 v 18:00 | Reagovat

My new gay porn spot  
http://gay.adultgalls.com/?info-taylor
  gay contacts gay brothers gay.co.nz chace crawford gay gay lovers

24 opallu2 opallu2 | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 15:20 | Reagovat

Release pictures  
http://shemaledating.sexblog.pw/?jasmine
  sex show best erotic game video pormo xxx erotic fairs erotic dvd

25 Pierzerom Pierzerom | E-mail | 22. dubna 2018 v 3:01 | Reagovat

russell viagra
http://viagrawithoutdoctorpharm.com - viagra without doctor prescription
  viagra and alcohol interaction new posts
<a href="http://viagrawithoutdoctorpharm.com">viagra without a doctor prescription
</a> - viagra 4 woman
viagra real

26 ogentsu ogentsu | E-mail | Web | 24. dubna 2018 v 0:28 | Reagovat

Эротический <a href=https://massage-relaks.ru/>массаж</a> ради девушек Москва (Москва и Московская обл.), Польза массажа головы!

Массаж головы способен избавить человека через множества проблем: от головных болей, хладнокровный перхоти, выпадающих грива, нарушения деятельности сальных желез. Также массаж поможет расслабиться и успокаиваться, что очень важно ради человека, чья житьебытье состоит из множества стрессов.

Речь «массаж» (через греческого болтовня «massein») означает «давить». Эта лечебная действие была известна еще во времена Гиппократа, кто считал массаж исцеляющим тело и душу. Соль массажа в лечебном и укрепляющем действии, которое основано на стимуляции кровообращения и снабжения висок и кожи головы кислородом и питательными веществами. Спор в книга, что потом массажа сосуды и капилляры скоро расширяются, вследствие чего кровяные тельца приближаются к стенкам сосудов и закрывают собой просветы в них. В нормальном иначе суженном состоянии этого эффекта либо отсутствует, либо он не беспричинно значителен, что и приводит к меньшей отдаче питательных веществ и кислорода, содержащихся в крови. Кроме того, правильный расслабляющий массаж кожи головы имеет массу скрытых достоинств. Помимо укрепления усы, он стимулирует мускулы, отвечающие за тонус головы, и непременно отражается на общем самочувствии. Действие массажа головы способствует «прочищению» энергетических каналов головы и возбуждении биологически активных точек, поддерживающих устройство человека в здоровом физическом и психическом состоянии. Считается, что массаж головы приносит облегчение при самых разнообразных болезненных состояниях – головных болях, головокружении, насморке, шуме в ушах, неврастении и других. Он также способствует расслаблению мышц и снятию усталости, улучшает память, стимулирует умственную деятельность, помогает восстановить способность, не говоря уже о благотворном влиянии для барыш и здоровье волос.

Цели массажа головы:

улучшить имущество бакенбарды; усилить умножение волос; улучшить кровообращение; избавиться через перхоти; укрепить корни прядь; улучшить работу сальных желез.

#сексмассажвидео
#тантрическиймассаж
#расслабляющиймассаж
#эротическийтайскиймассаж
#интимныймассаж
#сексуальныймассаж
#эротическиймассаждевушке
#эротическиймассаждляженщин

Поскольку массаж головы усиливает активность кожно-волосяного аппарата человека, его особенно рекомендуется действовать тем, кто обладает сухой кожей головы и волосами иначе страдает от хладнокровный перхоти, а также тем, у кого вследствие неправильного режима и истощения (но не облысения!) много выпадают волосы. Этим людям массаж головы необходим более всего.

Нормальная медленность массажа головы 20-30 минут. Его рекомендуется создавать перед мытья или во век него не чаще двух единожды в неделю.

Массаж выполняется на чистых влажных волосах, обязательно с применением лечебных препаратов. Хорошо соединять массаж с использованием лекарственных отваров и других питательных веществ. Массаж улучшает впитывание биологически активных веществ, содержащихся в этих составах.

Техника массажа является естественный, только слишком эффективной, поскольку массаж воздействует на места прикрепления мышц и рецепторы напряжения. Воздействуя для рецепторы, мы можем получить доступ к внутреннему центру управления. Около длительном мышечном перенапряжении информация об экстремальном напряжении перестает делать в мозг, и человек попадает в безнравственный контингент стрессовых воздействий, кто имеет очень негативные последствия ради только организма.

Если присутствие выполнении массажа происходит надавливание на мышцы, это создает сверхнапряжение, благодаря чему сообщение между центральной и периферической нервной системой возобновляется, и тело получает возможность расслабиться и отдохнуть.

Преимущества массажа:

глубокая релаксация; приведение в норму давления; ремонт лимфо- и кровообращения; освежение оптимального насыщения тканей питательными веществами.

Таким образом, создается отличная основание ради здорового роста волос и хорошего состояния кожи головы без каких-либо раздражений.

Показания к массажу:

профилактика выпадения вихор; нарушение деятельности сальных желез; гипотония (пониженное артериальное иго); крепость корней волос; общая релаксация клиента.

Противопоказания к массажу:

наличие кожных заболеваний; сильное выпадение прядь; нервные заболевания и травмы головы; грибковые заболевания; открытые раны кожного покрова головы.

Необходимо запоминать также, который массаж головы, словно и любой другой массаж, надо кропать умело, так чистый неправильно сделанный массаж может нанести вред.

#массаж #укреплениездоровья #скалеоз #красота #аромотическиймассаж #расслабляющиймассаж#здоровье https://massage-relaks.ru/ #массаждлядевушек

27 Kevintiz Kevintiz | E-mail | Web | 24. dubna 2018 v 1:11 | Reagovat

Dartma Tavan,Dartma Tavanlar Bakida,Azerbaycanda. Temir ve tikinti. Натяжные потолки в Баку Азербайджан +994 (55) 577-00-01 email: time4soft.com@gmail.com Купить натяжные потолки, Французские, Немецкие, Китайские, Глянцевые, Бесшовные, Матовый, Глянцевый, зеркальный, Сатиновый, Двухуровневый, Парящий, Одноуровневый потолок

Желающих зарабатывать Много, по нарастающей, в пассиве, без Копейки вложений, без знаний интернета или со знаниями, с уникальным продуктом для здоровья, известным во всем мире аналогом ламинина, но дешевле в 4 раза и более эффективным, без обязательных покупок, можно с приглашениями, а можно и абсолютно без приглашений, жду в скайпе evg7773
Звучит как сказка. Но таковым является на деле. Долго искал. Нашел.
Приглашаю.

28 kah kah | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 2:12 | Reagovat

Одна из лучших поисковых систем онлайн-бронирования

<a href=https://mybookit.ru>Забронировать отель</a>

29 Richardtew Richardtew | E-mail | Web | 1. května 2018 v 0:09 | Reagovat

瑋澄資訊-全台最強SEO│全台首創無限組關鍵字│保證排名最多組 http://tw-seo.com/

30 RolandThord RolandThord | E-mail | Web | 2. května 2018 v 0:13 | Reagovat

Архитектурное проектирование объектов различных типов сооружений — это важнейший этап, значительный и ответственный в строительном процессе, подробнее читайте на сайте <a href=http://roofor.ru>roofor.ru</a>

31 Matthewnof Matthewnof | E-mail | 2. května 2018 v 11:22 | Reagovat

Hello. And Bye.

32 Cedrickephet Cedrickephet | E-mail | Web | 3. května 2018 v 6:48 | Reagovat

unethost無限空間虛擬主機 http://blog.unethost.com/

33 WillardNum WillardNum | E-mail | Web | 4. května 2018 v 6:39 | Reagovat

fashion shoes ladies

34 DennisHab DennisHab | E-mail | Web | 4. května 2018 v 21:28 | Reagovat

Состояние окружающей нас среды во многом зависит от правильного использования природных ресурсов, которые даются человеку. Это касается и строительной деятельности. Подробнее об этом читайте на сайте <a href=http://beton-cement-ru.ru>beton-cement-ru.ru</a>

35 nicolewk16 nicolewk16 | E-mail | Web | 8. května 2018 v 15:11 | Reagovat

Original programme
http://sunni.muslim.purplesphere.in/?entry-xiomara
traders self completely three dark

36 ronnienp2 ronnienp2 | E-mail | Web | 11. května 2018 v 9:21 | Reagovat

Pron blog site  
http://hentai.sexblog.pw/?raegan
  erotica sex free erotic novel erotic cd erotic images

37 Billyplepe Billyplepe | E-mail | Web | 12. května 2018 v 6:01 | Reagovat

Новости компьютерного мира тут <a href=http://rebenokboleet.ru/>rebenokboleet.ru</a>

38 Danielopile Danielopile | E-mail | Web | 14. května 2018 v 5:45 | Reagovat

Модные женские советы здесь <a href=http://ppfood.ru/>ppfood.ru</a>

39 Williamladly Williamladly | E-mail | Web | 17. května 2018 v 15:16 | Reagovat

<a href=http://7go.su/instagram>как раскрутить лайки в инстаграме</a> - как понять подписчики в инстаграме, накрутка просмотров  в инстаграме онлайн.

40 RafaelTok RafaelTok | E-mail | Web | 23. května 2018 v 19:55 | Reagovat

Популярные женские новости тут <a href=http://laform.ru/>laform.ru</a>

41 Matthewrilla Matthewrilla | E-mail | Web | 24. května 2018 v 19:07 | Reagovat

Последние строительные новости здесь <a href=http://ctoday.ru/>ctoday.ru</a>

42 Chesterhak Chesterhak | E-mail | Web | 26. května 2018 v 2:56 | Reagovat

Достаточно непростой задачей поисковой оптимизации является продвижение корпоративного сайта. Качественное продвижение в Яндексе или Гугле поможет повысить посещаемость корпоративного сайта. Подробнее читайте на сайте <a href=http://gdefile.ru>gdefile.ru</a>

43 JamesHip JamesHip | E-mail | Web | 26. května 2018 v 22:53 | Reagovat

The Eagles (2-3) host the NFC East-leading <a href=http://www.cheapjerseysleague.us.com/>Cheap Nike NFL Jerseys</a> New York Giants (3-2) next Monday night. Eli Manning has led the Giants to three straight wins, including a 30-27 <a href=http://www.cheapjerseysleague.us.com/>NFL Jerseys From China</a> comeback victory over San Francisco on Sunday night."DirecTV's arrangement with the NFL allows the defendants to restrict the output of, and raise the prices for, the live broadcast of NFL Sunday afternoon out of market games," the lawsuit says."It's out of my <a href=http://www.cheapnfljerseysoutletwholesale.cc/>Wholesale NFL Jerseys China</a> control, so it's tough for me to <a href=http://www.wholesalejersyeschinanfl.us.com/>NFL Jerseys Wholesale</a> worry about those kinds of things," the rookie seventh-round pick from Northwestern said. "I've had fun going out and playing when I have, so I'm just thankful to get a <a href=http://www.nhljerseycheapsale.com/>Wholesale NHL Jerseys</a> chance."Manning didn't need to throw any touchdown passes Sunday 锟?C.J. Anderson, Connor Barth and Denver's defense took care of all the scoring.鈥擥iants DT Jonathan Hankins suffered a torn <a href=http://www.authenticnfljerseyscheap.us.com/>Cheap NFL Jerseys</a> <a href=http://www.nfljerseyscheaponline.us.com/>Cheap Jerseys Online</a> pectoral muscle."Getting Keenan Lewis and Byrd back last week <a href=http://www.nfljerseyssocheap.us.com/>Wholesale Jerseys USA</a> has really bolstered them in the secondary," Kelly said. "Obviously, Jairus is an unbelievable ball hawk."

44 RonaldLof RonaldLof | E-mail | Web | 6. června 2018 v 21:42 | Reagovat

<a href=https://sldn50.com/sildenafil-orion-50-mg/>sildenafil orion billigast</a> - sildenafil basics 50 mg, sildenafil 50 duracion.

45 StevenRiz StevenRiz | E-mail | 14. června 2018 v 15:05 | Reagovat

<a href="https://www.blogger.com/comment.g?blogID=8221748&postID=3350087484628165498&page=1&token=1528186655606">https://www.blogger.com/comment.g?blogID=8221748&postID=3350087484628165498&page=1&token=1528186655606</a>

46 JamesHip JamesHip | E-mail | Web | 15. června 2018 v 3:58 | Reagovat

Everyone knew that wide receivers Odell Beckham Jr. and Rueben Randle would be iffy with hamstring injuries for Monday night's NFC East showdown against the Philadelphia Eagles.
Eastern Washington <a href=http://www.cheapjerseysforwholesale.us.com/>Cheap Jerseys From China</a> on Thursday released a statement that did not mention Adams by name, but spelled out the graduate transfer process. Either the player or the inquiring school must ask permission before contact can be made between a school and player who is under scholarship <a href=http://www.cheapnfljerseysoutletwholesale.cc/>Cheap Jerseys</a> at another school.
He leaned on friends and others who had injuries, trying to remain patient 锟?and <a href=http://www.cheapnfljerseyschinateam.us.com/>Cheap NFL Jerseys</a> positive.
"This ain't the honeymoon period," Ryan said. "The honeymoon period's coming, and I truly believe that. I truly believe there's going <a href=http://www.wholesalenflchinajerseyscheap.us.com/>Cheap NFL Jerseys</a> to be such great <a href=http://www.wholesalejersyeschinanfl.us.com/>Wholesale China Jerseys</a> days ahead of us that the true honeymoon period is getting ready to take place."
A penchant for penalties has been a season-long problem for Denver and it finally cost the Broncos more than a flag or a fine last week. They've also been flagged more than a few times when they didn't feel they crossed the line.
"I've gotten a lot of them but those are the ones that stick out," Woodson said. "Mom's got the Heisman. I've got the rings."

47 JamesHip JamesHip | E-mail | Web | 27. června 2018 v 4:11 | Reagovat

SPREADING IT AROUND: Through two games, Arizona leads the league in points (73) and has scored a touchdown in all seven trips <a href=http://www.cheapjerseys20.us.com/>Wholesale Jerseys</a> to the red zone. The Cardinals have scored 11 touchdowns, Cheap NFL Jerseys <a href=http://www.wholesaleauthenticjerseyscheap.us.com/>Wholesale Jerseys Free Shipping</a> From China by seven players. Eight players have at least one reception.
__
"We put so much time and effort into those plays and if you're going to be <a href=http://www.wholesalenflchinajerseyscheap.us.com/>Cheap NFL Football Jerseys</a> successful doing them, why not do it?" Roethlisberger said.
Well, he tries to. He said he spoke with his mother this week and she told him he's too uptight.
The Denver Broncos first-round selection arrived in the NFL with baggage after his citation for possession of pot three days before the draft. That overshadowed the little detail the pass rusher <a href=http://www.wholesalenflchinajerseyscheap.us.com/>Cheap Football Jerseys</a> out of Missouri has a hyper-extended right big toe he's been too busy to properly rehab.
A fourth-round draft pick in 2011, the 26-year-old Thomas played just one year of college football at Portland State after finishing his eligibility on the school's basketball team.

48 StevenRiz StevenRiz | E-mail | 9. července 2018 v 17:59 | Reagovat

<a href="https://www.reddit.com/user/papercoach-net/comments/8q8alh/college_paper_writing_service/">https://www.reddit.com/user/papercoach-net/comments/8q8alh/college_paper_writing_service/</a>

49 JamesHip JamesHip | E-mail | Web | 11. července 2018 v 16:55 | Reagovat

"How about my man? Pick-6," coach Jim Tomsula said.
"He's still got it, I'll tell you that," Palmer said. "That defense notices it. Every defense we line up against knows when he's in the backfield and when he's not. Just a great player."
"I honestly don't even look at that," Bettcher said after Tuesday's practice. "I see him when he plays and he plays hard, he plays violent, he makes plays and he's disruptive. It's just his expectations for himself <a href=http://www.nfljerseyssocheap.us.com/>Cheap Jerseys Paypal</a> and mine for him are <a href=http://www.nhljerseycheapsale.com/>Cheap NHL Jerseys China</a> really high."
Tillman leads active defensive backs with 41 forced fumbles and is fourth in interceptions (36) and second with interception returns for touchdowns (eight).
"I've always been a big believer that you play the way you practice," McLendon said Thursday. "I've always taken practices seriously because I feel the more prepared you are, the easier things will come during the game.
ALAMEDA, Calif. (AP) <a href=http://www.wholesalejersyeschinanfl.us.com/>NFL Jerseys Wholesale</a> 锟?The coaching <a href=http://www.nfljerseyssocheap.us.com/>Cheap NFL Jerseys China</a> staff has been overhauled, the roster upgraded and the facilities modernized.

50 KevinSar KevinSar | E-mail | Web | 23. července 2018 v 13:34 | Reagovat

Доброго дня
Я федор, и я хочу представить вам информацию о сайте https://professional-trafik.ru .
Портал - то место где вы можете оформить заказа на пакет трафика для сайта .
На рассмотрение предоставляется трафик высокого уровня, который распознается современными системами статистики.
Наш трафик  преднозначенны для повышения дохода в системах контекстной рекламы adsense.
Надеемся, вы найдете  полезный функционал, на нашем  веб сайте.

<a href=https://professional-trafik.ru/titulnaya-stranitsa/attachment/1/>продажа трафика в интернете sale traffic Читать подробнее ...</a>

51 JamesHip JamesHip | E-mail | Web | 27. července 2018 v 22:07 | Reagovat

Cornerback Josh Wilson <a href=https://www.wholesalejerseysace.cc/>NFL Jerseys Supply</a> is questionable.
"It is what it is. I take my punishment like a man, and I feel bad because I can't help my team out. But I'll be right here after three games," Guion said after the <a href=http://www.chinajerseysoutlet.us.com/>Cheap NFL Jerseys</a> 38-10 victory over the Saints.
"It's definitely not impossible, not for a Ravens football team," Jimmy Smith said. "We're a cold-weather team, and the weather's getting cold. We're <a href=http://www.cheapnfljerseysmr.us.com/>NFL Jerseys Outlet</a> at home for a big portion of this stretch, so it's something that can happen."
UP FOR GRABS
Only, cornerback Bradley Roby was whistled for being offside.
Kelly has been heavily criticized for his personnel decisions, play-calling and overall philosophy. He silenced his critics for at least one week.

52 Robertimaxy Robertimaxy | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 11:16 | Reagovat

http://www.heavymusic.ru/user/38289/

Продаем Вам бетонные ограды которые прослужат вам 40 лет а то и больше. Абсолютно все работы можем сделать самостоятельно без переплат и потерянного времени. После подписания заказа новый забор будет стоять в вашем доме уже спустя 10 дней. Без дополнительных плат и скрытых платежей, что обсудили - стоимость будет без изменений. Данные обещания гарантирую опытом работы с 2006 года, с этого периода мы только расширяемся благодаря благодарным отзывам наших клиентов.

53 JamesHip JamesHip | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 18:56 | Reagovat

The starting defensive line of Brian Robison, Everson Griffen, Sharrif Floyd and Linval Joseph is entrenched, and the linebacker corps of Barr, Hodges and Chad Greenway is the most experienced combination possible.
The Titans have lost three straight, the last two by a combined three points.
"We know what <a href=http://www.cheapnfljerseysgoods.us.com/>Cheap Jerseys</a> he means to the team in many different ways and he's evolved to his credit, he's evolved into a player where he's indispensable to us," owner Jerry Jones said after signing Bryant. "Now, Dez would be the first to tell you that he's only one of a team here, but I'm sure pleased at this juncture with the pieces that we're putting together."
Christian was a third-team all-ACC selection last season, catching 32 passes for 384 yards and five touchdowns.
But Miami has been mired in mediocrity, and when someone described the signing of Suh as a home run for Ross, the billionaire owner disagreed.
"It became clear that <a href=http://www.nfljerseyssocheap.us.com/>Wholesale Authentic Jerseys</a> it was best for both the Denver Broncos and <a href=http://www.nhljerseycheapsale.com/>Cheap NHL Jerseys China</a> Coach Fox to move on and make this change," <a href=http://www.wholesalejersyeschinanfl.us.com/>Wholesale China Jerseys</a> Elway said in a statement.

54 JamesHip JamesHip | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 0:10 | Reagovat

Before being offered the job, McCloughan had some tough questions of his own to answer. While he had been a success with the 49ers (2005-09, including the last two as GM) and the Seahawks (2010-13), he left both jobs because of personal reasons.
Modzelewski died Saturday of congestive heart failure, his wife, Joanne, said. Services are pending at Greer's Funeral Home in Sedona, Arizona.
NO REMORSE
The Ravens need to quickly fix those problems with a matchup Sunday against the division-leading Cincinnati Bengals if they want to avoid going 0-3 for the first time <a href=http://www.wholesaleauthenticjerseyscheap.us.com/>Wholesale Jerseys NFL</a> in franchise history. Losses to Denver and Oakland have left the Ravens in last place in the AFC North, but Harbaugh is embracing the challenge of digging out of the early hole.
Enemkpali, from <a href=http://www.nhljerseycheapsale.com/>Cheap NHL Jerseys</a> Pflugerville, Texas, has been in previous trouble for fighting. He was suspended from the Louisiana Tech team in 2011 after being arrested for an off-campus incident in which he was booked for disturbing the peace and battery of a police officer.
As he begins his first training camp in charge, Tomsula has tweaked the practice schedule to afternoon sessions. (Saturday's opening practice began <a href=https://www.wholesalejerseysace.cc/>Jerseys NFL Wholesale</a> at 7 p.m. and ended under the lights). It's designed to make the most of meetings before and after on-field workouts while providing time in the middle of the day for weightlifting and a bit of a break from the football grind. Even a quick trip back to the hotel for some rest and recovery.

55 JamesHip JamesHip | E-mail | Web | 18. srpna 2018 v 16:18 | Reagovat

Boone was hoping for a little contact with new defensive tackle Darnell Dockett given their "old-time rivalry" during Dockett's time with the Cardinals, but they're on different sides of the line.
Instead, Jameis Winston led an impressive <a href=http://www.cheapnfljerseysmr.us.com/>Authentic NFL Jerseys Wholesale</a> drive on the first possession of OT, converting three times on third down before Barth made his third field goal of the game.
"Hicks is a very mature rookie," Davis said. "He <a href=http://www.cheapnflchinajerseys.co/>Cheap NFL Jerseys Authentic</a> went out there and it was not too big for him."
"He needs to get his timing down, obviously," Giants coach Tom Coughlin said. "I think he made a couple of outstanding rushes, particularly at the end. I think he's just going to get better and better."
One fan held a sign that read, "NO-HATERS-ZONE," a reference to a week of grief directed at the embattled Patriots and their fan base.
FIRED-UP QB: Matthew Stafford gave a fiery, pregame speech to his team before throwing for 405 yards and four touchdowns to help the Lions end their season-opening, five-game losing streak with a 37-34 overtime win over Chicago. After being benched in the previous game for the first time in his career, Stafford sounded determined before the game and played very well during it. <a href=http://www.cheapjerseysnear.us.com/>cheap nfl jerseys</a> Detroit safety Glover Quin said, "it meant a lot," to hear from Stafford before the first snap. "Guys rally behind the quarterback," Quin said. "And a lot of times in this league, you go as your quarterback goes."

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama