Hysteria

20. dubna 2013 v 13:13 | Míša |  Kultura
Upíří skladba Sága mrtvých očí se objevuje na dvou albech - Prodavač stínů (jako Sága mrtvých očí) a Zeptal jsem se Krista (jako Stmívání).

Profil skupiny HYSTERIA

HYSTERIA je nyní 4 členná skupina, která vznikla v roce 2001 a hraje výhradně vlastní skladby. Stylově není jednoznačně zařaditelná. Samotní členové tento styl trochu i žertem nazývají OPEN-METAL :o)). Prostě a jednoduše: škatulky nebrat ! V hudbě Hysterie najdete heavy, speedové, power, deathové, blackové i jiné prvky, pokud už se tedy chcete pídit po žánrových přirovnáních. Skupina vystupuje v souvislém až 60ti minutovém bloku. Repertoár čítá přes 30 skladeb. Čtyři z nich byly nahrány v roce 2002 jako maxi-demo-singl "POSLEDNÍ VEČEŘE PÁNĚ" a v roce 2004 pak dalších osm jako debutová LP platňa "ZTRACENÁ TVÁŘ". Deset tracků je součástí druhé řadové desky "PRODAVAČ STÍNŮ" z roku 2007. Nejaktuálnější je pak třetí deska s názvem "ZEPTAL JSEM SE KRISTA", která vyšla v listopadu 2010, a obsahuje 10 pecek. HYSTERIA se zůčastnila i takových festivalů, jako jsou např. NOC PLNÁ HVĚZD ve Třinci ROCKNÁŘEZ v Lipnici nad Sázavou nebo MASTERS OF ROCK ve Vizovicích. Nejlépe skupinu a její tvorbu asi vystihnul M.Schwanzer z metalového serveru Abyss: Celkově by se HYSTERIA dala zařadit do temnějších vod, protože i přes velkou melodičnost písní sálá z materiálu chmurná až drsně realistická nálada spojená s určitým mystériem lidských duší. Pokud se pak posluchač zaposlouchá do textů, zjistí, že lyrika až mrazivě věrohodně koresponduje s hudebním podkladem....takže tak!

Zdroje:
Obrázek - images.google.cz (heslo Hysteria kapela)
Odkazy na stažení pouze dohledávám, sama ke stažení nic neposkytuji!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alexandra Alexandra | 20. května 2013 v 20:34 | Reagovat

Ahoj, jsem něco jako čerstvá upírka a hledám nějakou slečnu se kterou bych si mohla trochu pohrát, nejlépe z Jihomoravského kraje s tím že bych jí neublížila.
Chápu že v dnešní době je to zjevně težké, ale nejsem žádný úchyl, mohu vám to dokázat jak chcete.
Ozvěte se mi na mail AlexandraStashko@seznam.cz
Budu se těšit na odpověďi.
Alexandra

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama